Nabídka pronájmu - kdo uspěje v nabídce pronájmu

Z informací realitních kanceláří je největší zájem o pronájem bytů menších, dvoupokojových až třípokojových s kuchyňským koutem, větší poptávce odpovídají dopravně přístupné lokality, orientační cena 2+kk i s poplatky u těchto bytů se pohybuje kolem 14.000 Kč měsíčně. Rodina s dětmi zvažuje ve vybrané lokalitě i blízkost školky či školy, aby i pro jejich potomky nebyla zatěžující docházková vzdálenost přinejmenším k další tramvajové, autobusové zastávce nebo stanici metra.
Doporučení odborníků se týká i času na jak dlouho uzavřít nájemní smlouvu, ta by měla být uzavíraná v časovém úseku blížící se určitě jednomu roku, to je doba, kdy se v lepším případě vyrovnáte s obtížemi v novém zaměstnání, děti si zvyknou na nový kolektiv v daném prostředí.
Další skupinou, která se nevyhýbá pronájmu jsou i cizinci nebo manažeři, kteří přišli do hlavního města za lukrativní pracovní nabídkou, ale ví, že jejich pracovní pozice je vázána na určitý časový úsek a trvalý pobyt nezařazují do svých životních plánů. Jejich finanční možnosti jim umožňují se zajímat o byty v novostavbách nebo o ty, které jsou nově zrekonstruované. Luxusnímu bydlení je přizpůsobena i cena. Pracovní vytíženost si žádá i velmi kvalitní služby jako je například čtyřiadvaceti-hodinová recepce nebo ostraha, samozřejmostí je zavedené vysokofrekvenční internetové připojení nebo úklid domácností.

Byt na pronájem v Praze 9 Prosek

Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím!
Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím!