Ceny nájmů v Praze - rozdíl cen nájmů dle měst a lokalit

S růstem poptávky roste i nabídka, cena nemovitostí nezažívá rozhodně žádný boom a než prodat pod cenou, je přijatelnější i pro majitele bytů volit jejich pronájem. Cena pronájmů určuje rovněž poptávka a liší se od města k městu. V Brně jsou sazby proti Praze zhruba poloviční, v Ostravě jsou ceny ještě nižší. Ale i v Praze se liší ceny podle lokalit, dopravní dostupnosti a zajisté kvalitativní standard je dalším cenovým měřítkem. Čím blíže centru, cena stoupá, panelákový byt na okraji Prahy vás přijde zdaleka nejlevněji. Nejlevnější garsonku pořídíte se štěstím od šesti a půl tisíců bez poplatků na Jižním Městě či Chodově, také Háje se řadí mezi lacinější lokality, cena se průměrně pohybuje mezi sedmi až osmi tisíci za měsíc.
Pokud nemáte hluboko do kapsy, pak lákavou lokalitu představují Vinohrady, kde vás může uspokojit pronájem třípokojového bytu, v ceně ovšem kolem třiceti tisíc měsíčně. Holešovice a Prosek si stojí finančně nepoměrně výhodněji. Další volbou může být starší zástavba na Žižkově. V přepočtu na metr čtvereční se jeví pronájem těchto velkometrážních bytů, nabízené rozlohy i kolem sta metrů čtverečních, a poměr ceny velmi výhodný.
Nespočet nabídek má každá realitní agentura, kterých je po celém Česku mnoho, pronájem si však můžete sjednat i přímo s majitelem, v obojím případě je nutné si pečlivě přečíst podmínky dané smlouvy o pronájmu.

Byt na pronájem v Praze 9 Prosek

Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím!
Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím! Klikněte zde prosím!